Zajęcia dodatkowe dla uczniów w celu wyrównywania szans

prowadzone przez nauczycieli w I półroczu 2011/2012 roku

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień

Godzina

1

Czech Joanna

poniedziałek

piątek

7.50 – 9.30

7.50 – 8.35

2

Czogała Anna

wtorek

7.50 – 8.35

3

Dziwok Joanna

piątek

15.10 – 15.55

4

Dziuk Ewa

czwartek

7.50 – 8.35

5

Grzenik Dominika

czwartek

7.50 – 8.35

6

Jachtoma Agata

poniedziałek

 

7.50 – 9.30

7

Pukowiec Bernadeta

środa

  

7.50 – 8.35

 

8

Zdrojewska Daria

poniedziałek

7.50 – 8.35

Ponadto dla uczniów klas III  nauczyciele prowadzą dodatkowe zajęcia z języka polskiego  i matematyki (przygotowujące do egzaminu), które zostały ujęte w planie lekcji

 

Praca z uczniem zdolnym – zajęcia prowadzone przez nauczycieli

w I półroczu 2011/2012 roku

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień

Godzina

1

Bochenek Justyna

piątek

7.30 – 8.35

2

Chrószcz Teresa

czwartek

       15.10 – 15.55

3

Czogała Anna

poniedziałek

14.20– 15.05

4

Dziwok Joanna

wtorek

piątek

8.45 – 9.30

15.10 -15.55

5

Grzenik Dominika

wtorek

 

7.50 – 8.35

6

Jachtoma Agata

poniedziałek

wtorek

7.50 – 8.35

8.45 – 9.30

7

Klocek Krystyna

wtorek

czwartek

15.10 – 15.55

7.50 - 8.35

8

Matsili Renata

środa 13.30 - 15.05
9 Pukowiec Bernadeta

poniedziałek

środa

7.50 - 8.35

7.50 - 9.30

10 Winkler Halina wtorek 7.50 - 8.35
11 Zdrojewska Daria poniedziałek 7.50 - 8.35

Koła zainteresowań i zajęcia sportowe prowadzone przez nauczycieli

w I półroczu 2011/2012 roku

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień

Godzina

Forma zajęć

1

Budka Łukasz

poniedziałek

 

 

 

16.00 –17.30

 

 

badminton +

koszykówka

2

Chrószcz Teresa

czwartek

16.00 –17.00

piłka nożna dziewcząt

3

Kocoń Weronika

wtorek

 

 

16.00 –17.00

 

tenis stołowy

4

Majtyka

Mirela

środa

czwartek

16.00 –17.30

7.50 - 8.35

piłka ręczna dziewcząt

koło informatyczno-fotograficzne

5

Obremska Karolina

środa

15.10 –16.10

koło kabaretowe

6

Pustołka Aleksandra

wtorek

16.00 –17.30

piłka siatkowa

 i ręczna chłopców

7

Skupień Ewa

czwartek

 

środa

16.00 –17.30

 

15.10 –16.40

koło taneczne „Promenada”

koło muzyczne „Coda”

8

Szlufik Bożena

środa - czwartek

14.00 –16.00

koło plastyczne